Czartery

Czartery jachtów żaglowych i motorowych

Oferujemy czartery morskich jachtów żaglowych i motorowych na wielu akwenach świata. Dysponujemy jachtami rozmieszczonymi w najpiękniejszych zakątkach Adriatyku, Morza Egejskiego i Jońskiego - akwenów bardzo popularnych wśród polskich żeglarzy.

Naszą niewątpliwą zaletą jest wieloletnia praca w firmie czarterowej na terenie Chorwacji. Wiedza, doświadczenie i wiele kontaktów zdobytych w tym czasie pozwala nam na bardzo sprawną i profesjonalną obsługę klienta przy wyborze jachtu i organizacji rejsu. Oferujemy dobrą cenę, bezpieczny sprzęt i profesjonalną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem na wodzie jako skipperzy i instruktorzy. Na pierwszym miejscu stawiamy  Państwa bezpieczeństwo oraz satysfakcje z dokonanego wyboru.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi armatorami. Zdecydowaną większość z nich znamy osobiście, co daje nam możliwość zagwarantowania najwyższej jakości sprzętu oraz wynegocjowania uczciwych warunków czarteru. Bogata wiedza techniczna o jachtach czarterowych i ich wyposażeniu pozwala nam na wybór najlepszej jednostki, która będzie spełniać wasze oczekiwania. Załatwiamy wszystkie formalności z armatorami oraz zapewniamy wszelką pomoc podczas rejsu – od planowania trasy po wsparcie techniczne.

W naszej ofercie znajdują się także czartery jachtów ze skipperem. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą, nie potrafią lub nie chcą samodzielnie prowadzić jachtu. Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych i doświadczonych skipperów.

Zapraszamy do wypełnienia formularza!

W tym sezonie oferujemy także możliwość wyczarterowania naszego jachtu s/y Makemo z Mariny Frapa w Rogoźnicy w Chorwacji. Po więcej informacji zapraszamy pod tym linkiem :-)
Kontakt Czartery
logo

Vinnere Team
Kapelanka 15
30-347 Kraków

NIP: 6793196253
Mail: office@vinnereteam.com
Mobile: +48 517 500 072

CHARTER TEAM d.o.o.
Stiglicheva 28
52100 Pula, Croatia

VAT: HR33072592267
Mail: office@charterteam.eu
Mobile: +385 995 450 801

© 2022 Vinnere Team. All Rights Reserved.